Student Teun Toebes woont met mensen met dementie: 'Er gebeuren hier zoveel mooie dingen'
21 september 2020
Teun Toebes (21), pas afgestudeerd als verpleegkundige en onlangs begonnen aan de premaster Humanistiek, is al veel in het nieuws geweest met zijn originele initiatieven waarmee hij een lans breekt voor humane omgang met mensen met dementie. Hij had nóg een grote wens: wonen in een verpleeghuis, mét mensen met dementie. Die wens kwam onlangs uit, toen hij verhuisde naar een verpleeghuis in Utrecht. In het Algemeen Dagblad een reportage. Volgens Teun is er nog een wereld te winnen in de manier waarop mensen naar dementie kijken.
Lees de reportage op de website van het Algemeen Dagblad: De volgens Rutte ‘briljante’ Teun (21) woont met mensen met dementie: ‘Er gebeuren hier zoveel mooie dingen’,
Bekijk de website van Teun, s'Teun en toeverlaat: https://s-teun.nl/
Teun Toebes, pas afgestudeerd als verpleegkundige en onlangs begonnen aan de premaster Humanistiek, woont in een verpleeghuis met demente ouderen. Hij vertelt het Algemeen Dagblad over zijn ervaringen. Volgens Teun is er nog een wereld te winnen in de manier waarop mensen naar dementie kijken.